Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Altın Otel Hotel Altın Ayvalık dış görünüşüAltın otel kafeterya yemekhaneAltın Hotel Ayvalık aile odasıAltın Pansiyon çift odası tabloAyvalık Hotel Altın çift odası dekorasyonluOtel Altın iki kişilik oda klimalı

Bölge

Ayvalık

Mevki

Altınova

Statü

Otel

Kapasite

50 Oda 120 Yatak

Altın Otel

Altın Otel, profesyonel yönetime ve ekip elemanlarına sahip, vizyon ve misyon sahibi bir Otel olarak hizmet veriyor. Otelde denizin esintisini ve ferahlığını, doğanın ve bitkilerin hışırtısını tatlı bir şekilde keyif alarak dinleyebilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelÖzen Pansiyon
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Altın Otel’in toplamda 50 adet odası bulunmaktadır. Odalar iki kişilik, üç kişilik ve isteğe göre oda kapasitesi altı kişiye kadar çıkabilmektedir. Odalar deniz manzaralı olup her oda da klima, mini bar ve sıcak su mevcuttur. Odalarda ki yastık ve yorganlar kaz tüyüdür. Elektronik olarak televizyon, saç kurutma makinesi, ücretsiz Wifi noktası ve telefon içermektedir. Ve ayrıca otelde mini bar, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti, araç kiralama hizmeti, vale, ücretsiz çay saati gibi hizmetlerde bulunuyor.

Otel Konumu

Altın Otel, Ayvalık’ın Altınova beldesinde bulunup meşhur Kumadası’nda konumlanıyor.

Plaj ve Deniz

Otel meşhur Kumadası’nda bulunmakta ve plaj uzunluğu 2 kilometre uzunluğunda olup, 200 – 250 metre de genişliğe sahip olabiliyor. Plaj mavi bayraklı olup halka açık olarak hizmet vermektedir.

Ne Yenir Ne İçilir?

Otelin bünyesinde hizmet veren bir restoran bulunmaktadır. Bu restoranda Türk ve uluslararası mutfakları gibi çeşit çeşit tatları içeren, açık büfe olarak zevkinize sunulan yemekler bulunuyor.
Otelin bar seçeneği de mevcut olup, Rakı çeşitleri, Votka çeşitleri, Şarap çeşitleri, bira ve bilumum içkiler servis edilmektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Altın Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?