Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Antikhan Butik Otel pembe çift odası manzaralı ayvalık otel butik antikhançardaklı butik otel bahçesi serin havabutik otel oda girişleri koltuk ve aynabutik antikhan ayvalık yeşil yatak odası çoklu odabutik aile odası antikhan otel tüpü televizyon klimabeyaz yatak mavi badana çift yatağı antikhan otelayvalık butik otel bahçesi yemekhane kafeteryaantikhan otel taş desenli ev koridoruantikhan butik çift yatağı beyaz pembe desenli

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

12 Oda 28 Yatak

Antikhan Butik Otel

Ayvalık ilçesinin deniz ve doğa ile iç içe olmasından dolayı otel, güzel bir tatil fırsatı verir. Ayvalık ilçesinin, tarihi sokakları ve kültür mirasının havası solunarak geçirilen bir tatil olacaktır. Otelin konumu itibari ile her yere yakındır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Antikhan Butik Otel Konumu

Antikhan butik hotel, egenin en güzel konumunda olan Ayvalık sınırları içerisindedir. Ayvalık otelleri sıralamasın incelendiği zaman, bu oteller içerisinde en konforlu ve uygun oteldir. Otel, her yıl yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ayvalık ilçesinin, cunda, Akçay, altınoluk, ören ve sarımsaklı gibi yerlere yakın olmasından dolayı otelin doluluk olanı her geçen gün artmaktadır.

Özellikleri Ve Olanakları

Otel, toplu konaklama için birebirdir. Odalarının geniş ve rahat olması sebebi ile 150 kişiye kadar konuk alma kapasitesi vardır. Odalarda 24 saat sıcak su ve internet hizmet ide bulunur. Arka tarafında ufak sevimli bir bahçesi vardır. İstek durumuna göre buraya kahvaltı ve akşam yemeği servisi de yapılmaktadır. Ayvalık butik otel, bölgede bulunan en güvenli ve huzurlu oteldir. Ayrıca her odalarda televizyon ve klima da bulunur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Antikhan Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?