Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ayazma Butik Otel butik ayazma otel sarı desenli yatak odası ayvalık deniz manzaralıbutik ayazma otel arkadan görünüm öğlen vakti teraslıAyvalık hotel ayazma pansiyon deniz havası manzarası ağaçlıkayvalık butik ayazma otel terası manzaralı parlak denizAyazma hotel kafeterya yemekhane sarı  ışıklandırma taştan desen

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

8 Oda 16 Yatak

Ayazma Butik Otel

Oksijeni bol, doğa ile uyum içerisinde, mavi ve yeşilin tüm tonlarına hakim Ayvalık bölgesi, yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da en çok ziyaret edilen bölgelerden biridir.
Ayvalık otel bölgesinde genel olarak butik otel kavramı ağırlıklı durumdadır. Ayazma Butik Otel, ziyaretçilerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti hizmeti veren ve en çok tercih edilen butik otellerden biri.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAziz Aslan Oteli
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

AYVALIK İSTANBUL ARASI YOLCULUK NE KADAR SÜRÜYOR?

En çok ziyaretçi akını İstanbul bölgesinden olan Ayvalık, İstanbul’dan yaklaşık 430 kilometre uzaklıkta yani hususi araçlarıyla gelmek isteyen ziyaretçiler için yaklaşık 5 ile 6 saat arasında yolculukla ulaşılabilecek uzaklıktadır.

Derin ve sağlıklı nefesler alıp şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için en güzel adres Ayvalık bölgesinin gözde butik otellerinden olan Ayazma Butik Otel, ziyaretçilerini yüksek konfor hizmeti ile ağırlamaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ayazma Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?