Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ayvalık Camping Bungalow çamlık camping bungalov deniz manzaralı terascamping bungalov iskele deniz kafeteryacamping ayvalık bungalow yatak odasıbungalov camping eğlence salonuayvalık camping bungalov çadırlarayvalık bungalow camping iskele cafe

Bölge

Ayvalık

Mevki

Çamlık

Statü

Bungalov Otel

Kapasite

Ayvalık Camping Bungalow

Ayvalık Çamlık Mevkiinde denizin biraz yukarısındaki ormanlık alana kurulu olan Ayvalık Camping Bungalow, tam anlamıyla doğanın içerisinde bulunuyor. Sıradan tatil deneyimlerini sollayacak bir tatil deneyimi isteyen tatilciler için oldukça farklı bir seçim olacak. Ormanlık alan içerisinde çadırlarda veya bungalow evlerde kalabilirsiniz. Yine bungalow olan bar içerisinde eğlence keyfini de sürebilmeniz mümkün.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSilva Butik Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Camping Bungalow ile Bambaşka Bir Tatil Deneyimi

Ayvalık Çamlık’ta ki nadir camping otellerinden olan Camping Bungalow, sıradan tatillere karşı yeni konseptiyle hizmet veriyor. Denize yakın konumda olması ve tam anlamıyla doğanın içerisinde bulunması macera arayan tatilciler için oldukça iyi bir seçim oluyor. Bungalow’lar içerisinde yatak, tuvalet gibi özellikler bulunmaktadır. Çadırlarda kalan konuklar için ise ortak bir alan bulunuyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ayvalık Camping Bungalow hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?