Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ayvalık Maya Otel Otel Ayvalık Maya arkadaş odasıMaya Otel yatak odası LCD Ekranmaya pansiyon banyo klozetOtel Maya Ayvalık banyo lavaboMaya Hotel aile yatak odasıhotel maya konaklama mini buzdolabıAyvalık Otel Maya üç kişilik odaAyvalık Motel Maya kırmızı perde

Puanlama

Mevki

Altınova

Statü

Otel

Kapasite

15 Oda 41 Yatak

Ayvalık Maya Otel

Maya Otel, Ayvalık Altınova’da hizmet veren küçük bir aile otelidir. Ayvalık Altınova’nın merkezinde bulunup denize yürüme mesafesinde konumlanmıştır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSadri Aile Pansiyonu
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Ayvalık Maya Otel’de 3 tipte oda bulunmaktadır. Bu odalar 2, 3 ve 4 kişiliktir. Her odaya özel banyo, tuvalet, uydu TV, sıcak su, ücretsiz Wi-Fi ve klima bulunmaktadır. Sadece 3 ve 4 kişilik odalarda mini buzdolabı bulunuyor.
Ayrıca Maya Otel’de kahvaltı ve akşam yemeği servisleri bulunmaktadır.
Otel’de her duruma karşın ilk yardım yapabilecek hemşire de bulunuyor.

Otel Çevresi

Otel’e 5 – 10 dakikalık mesafede bulunan halka açık plajda yürüyüşler yapabilir, deniz keyfini çıkarabilir veya plajda güneşlenebilirsiniz. Etrafta bulunan birçok restoranda, eşsiz güzellikte olan günbatımına karşı akşam yemeğinizi yiyebilir, Ayvalık’ın meşhur zeytinyağının tadına bakabilirsiniz.

Otele Ulaşım

Maya Otel, Altınova’ya geldiğiniz zaman Sahil Sitesinin yan tarafında konumlanmıştır. Otel Ayvalık otogarına 13 km, Edremit Havaalanına 73 km, Sarımsaklı’ya 8km, Dikili’ye 26 km, Bergama’ya 50 km, İzmir’e 134 km, Çanakkale’ye 180 km, İzmir’e 134 km, Çanakkale’ye 180 km ve Balıkesir’e 140 km mesafede bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ayvalık Maya Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?