Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Ayvalık’ın güzelliklerine daha iyi şahit olmak için tekne turlarına katılmak gerekir. Cunda adası gibi bölgelere yapılan turlar sırasında denizin tadını çıkarın.

Ayvalık Tekne Turları

Ayvalık Tekne Turları

Ayvalık’a gelindiğinde yapılması gereken aktivitelerden biride tekne turlarıdır. Tekne turları birçok tatil yerinde yapılan ve o yörenin daha iyi tanımasına yardımcı olan bir hizmettir. Ayvalık bu konuda son derece gelişmiştir. Ayvalık’a gelindiğinde gezilmeden gidilmemesi gereken cunda adası ya da şeytan sofrası gibi özel gezi yerleri bulunmaktadır. Tekne turları tüm bu yerlerin aynı anda görülmesine yardımcı olmaktadır.

Ayvalık’ta sadece cunda adası ya da şeytan sofrası değil farklı özel mekânlarda bulunmaktadır. Tekne turları tatilin çok daha keyifli geçmesini ve tüm bu adaların 1 gün gibi kısa bir sürede görülebilmesini sağlamaktadır. Tekne turları sırasında duraklamalarda yapılmaktadır. Böylece tüm bu yerler detaylı olarak gezilebilmektedir. Tekne turlarının çoğu yemek hizmeti vermektedir. Bu hizmetler bilet ücretine dahildir. Tekne turları ile gezilebilecek yerler; cunda adası, şeytan sofrası, tavşankulakları tepesi gibi meşhur bölgelerdir. Bu yerlerin dışında tekne sahibine bağlı olarak farklı bölgelere de gidilebilmektedir.

Ayvalık tekne turu fiyatları

Tekne turu fiyatları turun hizmetlerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tekne turlarının çoğu yemekli ve canlı müzikli olduğundan bu tarz hizmetler ödenecek olan toplam ücrete dahil olmaktadır. Fiyatla kişi başı 60 TL civarında olmaktadır. Fakat durulan yerlerde yapılan aktiviteler ya da müze gezilerinin ücretleri kişiye ait olmaktadır. Yemek servisi genellikle sabah ve akşam olacak şekilde yapılmaktadır. Bu tarz tekne turlarında öğle yemeği ücreti kişiye ait olmaktadır.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Haber Ayvalık Küçükköy

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?