Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Aziz Aslan Oteli otel aziz ayvalık aziz aslan iki kişilik odaotel ayvalık aziz aslan otomatik kapılı giriş bölümüayvalık otel aziz aslan parlak ışık ve koyu tasarım beyaz yatka odasıAyvalık aziz aslan otel üç kişilik beyaz yataklı oda

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Otel

Kapasite

15 Oda 29 Yatak

Aziz Aslan Oteli

Aziz Arslan Oteli, Ayvalık ilçesinde tatil için en çok tercih edilen oteller arasında yer alır. Otel içerisinde 3 tanesi suit oda olmak üzere, toplam 15 oda bulunur. Ayrıca 6 yaş ve altı çocuklardan ücret alınmaması da, tercih sebepleri arasındadır. Otelin fiyatı son derece uygundur ve rahatlıkla gelinebilir. Otelin odaları içerisinde, 24 saat sıcak su, televizyon ve internet bulunur. Odaların geniş olması da, çocuklu aileler için bulunmaz bir fırsattır. Buna ek olarak 24 saat boyunca resepsiyon hizmeti vardır. Otelin yakınında dalgıç ve özel teknelerin bulunduğu bir alan vardır. Bu alan, butik otel ziyaretçilerine kapılarına açmıştır. Üstelik otel fiyatlarına, oda kahvaltı hizmeti de dahildir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKaptan Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Konumu

Otelin konumu, kolay bulunabilir bir yerleşke üzerine kurulmuştur. Ayvalık ilçe merkezine ve plajlara yürüme mesafesindedir. Sarımsaklı’ya olan uzaklığı 8 km, Cunda Adası’na olan uzaklığı ise, 5 km’dir. Balkonlu olan odalar da mevcuttur. Bu odaların manzarası ise, muhteşem Ege Denizi’dir. Otel, tüm bankalara ve alışveriş alanlarına çok yakındır. Otobüs durakları hemen yan tarafındadır ve yürüme mesafesinde olan plajdan, Cunda Adası’na motorlar kalkmaktadır. Ayrıca gezi ve tur tekneleri, otelin hemen yanındaki plajdan hareket ediyor. Ayvalık otel listelerinde yer alan, en merkez konumda olan oteldir. Otelin çevresinde, bazı restoranlar ve cafeler bulunur. Bu alanlar, otel müşterilerine ayrı bir hizmet verir. Otel, güler yüzlü çalışanları ile hizmete hazır konumdadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Aziz Aslan Oteli hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?