Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Beyaz Yalı Otel lavabo sıvı sabun havlu fayans beyaz yalı otelhotel yali beyaz oturma odası şömine pembe mobilyahotel beyaz yatak odası kara kapılar taş duvarhotel ayvalık beyaz yalı bahçesi denize 0 manzarabeyaz yali hotel yatak odası taş desenli ışıklandırmabeyaz hote yalı bahçe açık hava dinlenmeayvalık hotel yalı beyaz plazma tv şömine taş duvar

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

6 Oda 12 Yatak

Beyaz Yalı Otel

Beyaz Yalı Otel Rumlar tarafından yapılan tarihi bir bina olmuştur. Ege bölgesinde yer alan otel, zeytin seven herkes için ideal bir yerde bulunmaktadır. Muhteşem bir dekorasyona sahip olan otel, taş duvarlar ile örülmüştür. Ayrıca aşk tazelemek için ideal bir yerdir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelApart Otel Ege
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Beyaz Yalı Otel Odaları

6 adet odası bulunan Ayvalık otelde klima, yüksek hızda Wİ-fi, saç kurutması makinesi, 24 saat sıcak suyu olan bir banyo bulunmaktadır.

Beyaz Yalı Otel Konumu

Ege Bölgesi’nde bulunan otel Ayvalık otel olarak bilinmektedir. Denize sıfır konuma sahip, Cunda Adası ve Sarımsaklı için yakın bir konuma sahiptir. Aynı zamanda Beyaz Yalı Otel Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Edremit, Kazdağları ve Assos gibi il ve ilçeler de otelin oldukça yakınında bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Beyaz Yalı Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?