Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Boutique Pansiyon Ayvalık otel ayvalık boutique yemek masası plazma tv beyaz tasarımhotel pansiyon boutique mavi yatak odası çarşaf kahverengi kapıHotel boutique ayvalık desenli perde yatak odası gündüzBoutique hotel kahverengi gardolap ilginç tablo pembe çarşaf yatak odasıboutique ayvalık pansiyon beyaz desenli perdelerayvalık boutique pansiyon oturma odası lcd ekran tv plazma beyaz mobilyalarbutik ayvalık pansiyon hotel binası tabela

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Pansiyon

Kapasite

5 Oda 14 Yatak

Boutique Pansiyon Ayvalık

Türkiye`de sessiz sakin bir tatil düşünenler için en ideal yer Ayvalık olmaktadır. Ayvalık otelleri huzuru arayanlar için oldukça uygundur. Eşsiz doğası ve dinginliğiyle insanları rahatlatır. Ayvalık pansiyon olarak hizmet sunan bir çok mekana sahiptir. Bunlar içerisinde Boutique Ayvalık Pansiyon, butik pansiyon olmasıyla ve tarzıyla eski Rum evlerini yaşatır. Cumbalı pencerelere sahiptir. Ulaşımı da oldukça kolaydır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Boutique Pansiyon, Ayvalık`ın merkezinde deniz ve plaja 1 sokak uzaklıkta bulunuyor. Pansiyonda denizden gelen esintiyi hissedebilmeniz mümkün. Pansiyon evi 2 katlı ve toplamda 5 adet odası olup, 3 adet 2 kişilik odası ve 2 adet 4 kişilik odası bulunmakta. Otel aynı zamanda 2 ufak,şirin balkona ve terasa sahip. Pansiyonda servis edilen yemeklerin,yiyeceklerin çoğu organik olup temiz yollar hazırlanmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Boutique Pansiyon Ayvalık hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?