Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Çeşmelihan Butik Otel Çeşmelihan çardaklı bahçesi laciver yastıklarbutik otel girişi ayvalıkButik otel çeşmelihan açık hava restoran yemekayvalık otel çeşmelihan oturma odası beyaz dolapAyvalık çeşmelihan yemek odası taş kaplı

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

2 Yıldızlı Otel

Kapasite

7 Oda 16 Yatak

Çeşmelihan Butik Otel

Sizler de Ayvalık bölgesinde tatil yapmak isterseniz, sizlere sunulacak olan konaklama hizmetlerinin niteliklerinden özellikle yaralanmak için farklı konaklama olanaklarını deneme durumunu ortaya koymaya gayretli bir şekilde işlemlerinizi yerine getirmeniz mümkün olacaktır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSaatli Konak
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Sizlere ayrıcalıklı bir konaklama fırsatı sunacak olan Ayvalık pansiyon işletmeleri hizmetleri ile en iyiye ulaşma konusunda bir adım ileriye geçmiş olursunuz. Bu konuda ayrıca ortaya koyulan butik pansiyon seçeneğinde de kalma işlemini göz ardı etmemeniz sizin bu konuda en iyi hizmeti alabilmeniz için önemli bir konudur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Çeşmelihan Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?