Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Cunda Selene Butik Otel selene hotel cunda duşa kabin banyoselene cunda butik otel lobi resepsiyonselene butik otel çift yatak odasıcunda otel selene birleşik mutfakbutik otel selene oturma odasıayvalık cunda selene hotel bahçe masalar çimenlik

Bölge

Ayvalık

Mevki

Cunda Adası

Statü

Butik Otel

Kapasite

8 Oda 24 Yatak

Cunda Selene Butik Otel

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan Cunda Adası, turizm açısından oldukça zengin bir bölgedir. Selene Butik Otel ise tamda bu noktada, Cunda Adasının merkezinde konumlanmıştır. Çevresinde oldukça fazla bulunan tarihi ve kültürel yapılar otelin değerini arttırmaktadır. Tarihi olduğu kadar modern olan binasında konforu ve huzuru tatmanız kesinlikle kaçınılmazdır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelPark Orman Apart Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Cunda Selene Butik Otel Hakkında

Cunda Selene Butik Otel, esasında bir aile işletmesidir. Bu yüzden kendi evinizde bulduğunuz huzuru ve konforu bu otelde bulabilmeniz oldukça yüksek bir ihtimaldir. Otelin sahiplik ettiği geniş mi geniş bir bahçede yeşilliklerin, sakinliğin, rüzgârın ve huzurun tadını katlamanız mümkün oluyor. Otel binası eskiden taş müze binası olup şuanda yenilenmiş, restore edilmiş hali ile Selene Butik Otel olarak hizmet veriyor.

Selene Butik Hotel Oda Özellikleri

Selene Butik Hotel toplamda 8 adet odaya sahip ve toplamda 24 kişi kapasitesi ile hizmet veriyor. Otelin alt katında 2 adet oda bulunuyor ve odalar çift yatağı içeriyor. Üst katta 4 adet oda bulunmasıyla birlikte yine bu odalar çift yatağı içeriyor ve ayrıca geniş aileler için ise 2 adette dört kişilik suit odalar ile hizmet veriliyor. Odaların her biri geniş odalardır ve sadece üst kattaki odalar balkona sahiptir. Bunun dışında oteldeki tüm odalar telefon, banyo, mini bar, çalışma masası, uydu yayını, televizyon, fön makinesi, klima, havlu, eşya dolabı, internet oda temizlik servisi ve tuvalet gibi özelliklere sahiptir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Cunda Selene Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?