Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Eolya Konukevi eolya pansiyon beyaz masalar bitkieolya konaklama teras güneş görenayvalık otel eolya yemek masasıayvalık konukevi eolya turuncu dolapayvalık hotel konukevi dantelli kitaplıkayvalık eolya mor yatak demir

Puanlama

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Konukevi

Kapasite

4 Oda 9 Yatak

Eolya Konukevi

Muhteşem doğası ve serin suları ile ünlü Ayvalık beldesinin merkezinde yer alan Eolya Konukevi, konuklarına 116 yıllık deneyimi ile güzel bir tatil imkânı sunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelElisa Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Ayvalık pansiyon ve butik otelleri, huzurlu olduğu kadar, keyifli tatil geçirilmesi adına, misafirlerine kaliteli hizmet vermektedir. Ayvalık otelleri içerisinde yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışını bozmadan misafirlerini ağırlamaya devam eden Eolya Konukevi, şehrin gürültü ve karmaşasından uzak bir konumda yer almaktadır. Şehir merkezine ve denize yürüme mesafesi kadar yakın olan tesis, hem tarihsi dokusu hem de doğası ile misafirlerini büyülemektedir.

Butik pansiyon hizmeti veren tesis, yasemin kokuları eşliğinde sunmuş olduğu organik kahvaltısı ile konuklarını güne zinde başlatarak, güzel bir gün geçirmelerini sağlamaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Eolya Konukevi hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?