Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Etap Altınel Ayvalık Hotel otel altınel çimenlik arazi puf koltuklarHotel altınel iki kişilik yatak odasıEtap Ayvalık altınel hotel yüzme havuzu aqua parkayvavlık altınel etap hotel açık büfe masasıayvalık hotel altınel yüzme havuzu şezlongayvalık hotel altınel etap palmiye ağaçlarıAltınel hotel resepsiyon receptionAltınel etap ayvalık hotel şef açık büfe

Bölge

Ayvalık

Mevki

Altınova

Statü

Otel

Kapasite

Etap Altınel Ayvalık Hotel

Etap Altınel Hotel tabiatın içerisinde, doğayla iç içe olup aynı zamanda hem denizin hem de plajın keyfini sürmek isteyenler için oldukça elverişli bir hotel. Etap Altınel Hotel tam da bu noktada doğa ile denizin birleştiği kısımda stresten, gürültüden uzak, sadece kendinizi duyabileceğiniz bir konumda hizmet vermekten gurur duyuyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelSeda Hotel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Etap Altınel Hotel, denize ve plaja sıfır konumundadır. Otel’in etrafı ağaçlarla çevirili ve çimenlik arazisi oldukça büyüktür. Çimenlik arazilerde ağacın dibinde oturup serinliğin ve açık havanın tadını çıkarabilmeniz mümkün. Otel’in yüzme havuzu oldukça büyük olup bir tarafı Aqua Park ile birleşiyor. Havuzun etrafında herkese yetecek kadar şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Otel’in sınırları içerisinde tüm noktada çekebilen ücretsiz Wifi hizmeti ise göz dolduruyor. Otel’de çocuklar için oyun ve evcilik parkları bulunuyor.

Oda Özellikleri

Etap Altınel Hotel’de ki tüm odalar tek tip olup en-suite olarak adlandırılmıştır. Odaların hepsinde balkon bulunup, balkon doğa veya deniz manzarasına sahiptir. Odaların içerisinde klima, televizyon, telefon ve mini bar bulmanız mümkün. Banyosunda saç kurutma makinesi, havlular ve banyo malzemelerini bulabilmeniz mümkün.

Otel’e Ulaşım

Etap Altınel Hotel, Ayvalık merkeze 10 dakikalık araç mesafesinde bulunuyor. Ayrıca Sarımsaklı Plajı ile arasında 4 kilometre mesafe bulunuyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Etap Altınel Ayvalık Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?