Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Etap Altınel Çam Otel otel çam altınel bar hizmetietap altınel çam duşa kabin banyoçam hotel etap altınel çift yatak odasıçam ayvalık otel aile odasıçam altınel etap otel yemek salonuayvalık çam hotel iki kişilik otelayalık hotel çam restoran deniz manzaralı

Bölge

Ayvalık

Mevki

Çamlık

Statü

Otel

Kapasite

26 Oda 75 Yatak

Etap Altınel Çam Otel

Etap Altınel Çam Otel, Ayvalık’a 1 kilometre uzaklıktaki Çamlık Mevkii`nde konumlanmıştır. Çam Otel oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermekte olup, konforu ve huzuru vadediyor. Profesyonel olarak çalıştığı kadar samimi ve sıcak kanlı olan ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Çam Otel denize sıfır noktada bulunmakla birlikte denize girebileceğiniz en yakın nokta olan Sarısamklı Plajı ise 10 dakikalık mesafede bulunuyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelLacivert Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık Etap Altınel Çam Hotel Oda Özellikleri

Çam Hotel’in toplamda 26 adet konuk odası bulunmaktadır. Odalar çitfler için birleşik yataklı iki kişilik, ayrı yataklı iki kişilik ve aile odaları olan 3 kişilik odalardan oluşuyor. Odaların hepsi mütevazi şekilde tasarlanmış, karmaşadan uzak bir dizayndan oluşmuştur. Odaların hepsinde uydu yayını televizyon, klima, balkon, merkezi ısıtma sistemi, mini bar, telefon, aynalı komidin gibi özellikler bulunmaktadır.

Çamlık Etap Altınel Çam Otel Ne Yenir Ne İçilir?

Çam Otel oda kahvaltı konseptiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bu yüzden sabah kahvaltısı ücretsiz olarak açık büfe şeklinde servis edilmektedir. Ayrıca Çam Otel 75 kişilik kapasitesiyle restorana da sahiplik ediyor. Açık ve kapalı alanı olan restoran deniz manzaralı olup konuklarına isteğe göre hizmet veriyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Etap Altınel Çam Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?