Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Ilyosta Pansiyon pansiyon ilyosta plamz lcd ekran tv süslü ayna gripansiyon ilyosta ayvalık süslü gri ayna masakonak ilyosta pansiyon koridor tahta sandalyeler uzun kilimilyosta otel çift kişilik desenli duvar ayna ışıklandırmaayvalık otel ilyosta pembe gardolap plazma tv küçük masaayvalık ilyosta hotel resepsiyon küçük kilim tahta sandalyeayvalık ilyosta aile yatak odası süslü ayna masa

Bölge

Ayvalık

Mevki

Şirinkent

Statü

2 Yıldızlı Otel

Kapasite

Ilyosta Pansiyon

Balıkesir-Ayvalık Türkiye’de turizm açısından oldukça önemli olan yerlerdendir. Ayvalık zeytinyağı ile bölgesine has mutfağı ile ve tarihi evleriyle ünlüdür. Evler içerisinde bu yöreye özgü sarımsak taşından yapılmış olanlar da mevcuttur.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Ayvalık otelleri ve Ayvalık pansiyon işletmeleri ülke genelinde oldukça ilgi görmektedir. Çoğu butik pansiyon şeklinde tasarlanıp, bahsedilen eski Rum evlerinden oluşturulmuştur. İlyosta Pansiyon bunlardan biridir. Rum ve Türk mimarisinin birleşimiyle yeniden yaratılmıştır. Merkezde olmasından dolayı yoğun talep görmektedir. İlyosta Pansiyon tarihi yıllar öncesine dayanmaktadır. Odalarında her türlü ihtiyaca yönelik tüm malzemeler bulunmaktadır. Odalar televizyona, ütüye, saç için kurutma makinesine ve havluya sahiptir. Sabah kahvaltısı çok ünlüdür ve kahvaltı da Ayvalık’ın meşhur zeytinyağı mutlaka yerini almaktadır.

İlyosta Pansiyon merkezde yer alsa da gidilebilecek her yere yakın mesafededir. Çok tercih edilen ve dünyaca ünlü olan Sarımsaklı Plajı’na araç ile ulaşım 15 dakika sürmektedir. Ünlü balıklarıyla dolu Cunda Adası’na ise uzaklığı 20 dakikalık bir mesafededir. Dileyen bu mevkiden rahatlıkla dalış merkezine gidebilir. Dalış için uzman ekipler, eğiticiler bulunabilir. Çünkü 60 civarlarında dalış noktalarına sahiptir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Ilyosta Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?