Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kapri Konak Otel otel kapri konak mavi yatak odasıkonak kapri otel yüzme havuzukapri otel konak açık hava yemek salonuhotel kapri konak oturma odasıhotel kapri geniş konak salonuçamlık hotel kapri konak kırmızı yatak odasıayvalık hotel kapri konak jakuzi

Puanlama

Mevki

Çamlık

Statü

Otel

Kapasite

6 Oda 12 Yatak

Kapri Konak Otel

Kapri Konak Otel, Ayvalık’ın gözde beldelerinden Çamlık’ta konumlanmıştır. Konak Otel önceden 4 katlı bir konak olan binayı modern dokunuşlarla restore edip şuan ki halini almasını sağlamıştır. Etrafı palmiye ağaçlarıyla süslü olan otelin kendine özel bahçesi ve 2 araçlık kapasiteye sahip kapalı otoparkı da bulunmaktadır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Kapri Konak Otel, bazı odalarında özel spa küvetine de sahiptir.
Paylaşmak İster Misiniz?
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz
setaküçük oskan ()
17:00, 14 Ocak 2018

yetkili biri ile görüşmek istiyorum .lütfen mümkünse

Kapri Konak Otel Oda Özellikeri

Toplamda 6 adet odaya sahiplik eden Kapri Konak Otel, Çatı Suite, Bordo Suite ve Havuz Suite olmak üzere 3 çeşit odaya sahip. Ayrıca 6 adet odanın hepsinin rengi birbirinden farklıdır. Çatı Suite ile Bordo Suite arasındaki tek fark Çatı Suite’in yatak odası daha geniş olup iki odada da jakuzi, balkon, şömine, ücretsiz Wifi, Saç kurutma makinesi ve oda servisi hizmeti gibi özellikler bulunuyor. Havuz Suite’ler de ise banyo, televizyon, saç kurutma makinesi, ücretsiz Wifi ve oda servisi özellikleri bulunuyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kapri Konak Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?