Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kelebek Pansiyon pansiyon kelebek teras kafeterya yemekhane desenli örtüotel kelebek pansiyon yatak odası pembe duvar boyası gardolap koltukKelebek pansiyon teras masa bitkiler süslemelerayvalık pansiyon kelebek yatak odası desenli çarşaf sarı kapıAyvalık kelebek hotel konak odası televizyonlu

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

5 Oda 10 Yatak

Kelebek Pansiyon

Antik çağlardan günümüze kadar uzanan Balıkesir`in bir ilçesi olan Ayvalık çok eski yıllara dayanmaktadır. Daha öncelerinde adalar halinde bölünmüş halde bulunur iken şimdi Balıkesir Ayvalık olarak hüküm sürmektedir. Ayvalık kenti Osmanlının egemenlik sürdüğü dönemlerde genel anlamda Rumların yaşadığı bir kent olarak sürmüştür. Denizin olması sebebi ile insanlar yaşamlarını genellikle tarım ve balıkçılık ile sağlamışlardır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelIlyosta Pansiyon
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık Otelleri

Günümüzde de turizm anlamında gelişmesi nedeniyle oldukça popüler bir kente dönüşmüştür. Özellikle Ayvalık otelleri turistler için idealdir. Ufak butik pansiyon ile birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Balıkesir`de Ayvalık pansiyon arayanlar http://kazdaglariotelleri.otelistan.com/ adresinden pansiyonlar hakkında konumu, özellikleri, plajı vb. konularda detaylı bilgelere sahip olabilirler.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kelebek Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?