Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kıyı Motel Motel ayvalık kıyı banyo duşa kabinkıyı motel yatak odası sade tasarımhotel kıyı motel ayvalık gece vakti yatak odasıhotel kıyı ayvalık yatak odası laciver perdehotel kıyı aile odası manzaralı odaAyvalık kıyı motel kafeterya renki koltuklarayvalık kıyı hotel manzaralı yatak odası pembe yastık

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Motel

Kapasite

8 Oda 20 Yatak

Kıyı Motel

Kıyı Motel Ayvalık, bölgede bulunan diğer oteller arasında denize en yakın olandır. Balkon bulunan odalardan denize adım atmak mümkündür. Otel Ayvalık ilçesinin, tam göbeğinde bulunur ve birçok alana yakındır. Çevresinde yer alan, restoranlar ve cafeler 24 saat boyunca açıktır. Ayrıca otel içerisinde, aileler ve çiftlere ayrı olarak hazırlanmış 8 adet oda vardır. Odalar içerisinde, 24 saat sıcak su, wifi, televizyon ve klima vardır. Kahvaltı da, otel fiyatları içerisinde yer alır ve ekstra ücret alınmaz. Otelin fiyatı genel anlamda uygundur ve her yıl binlerce turiste kapılarını açmıştır. Otel plaja çok yakındır ve iç içedir. Otelin restoran bölümü ücretlidir ve her damak tadına özgü yemekler pişirilir. Denize yakın olmasından dolayı, çevrede yapılan etkinliklere ve su sporlarına rahatlıkla katılabilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında ve Otelin Çevresi

Otel Edremit Hava Alanı’na 50 km, Cunda Adası’na 8 km, Sarımsaklı’ya, 10 km uzaklıktadır. Şehir merkezinde olmasından dolayı, çevrede birçok alışveriş merkezi ve gezilecek alan vardır. Doğa ile iç içe olan Ayvalık otel içinde, konuklara özel otopark hizmeti de vardır. Otelin özelliği, aile oteli olmasıdır. Odaların geniş ve rahat olması, ailelerin tercih etmesindeki tek etkendir. Odaların temizliği, her gün görevliler tarafından yapılmaktadır. Balkonların geniş ve havadar olması da, rahat bir tatil imkanı vermektedir. Otelin resepsiyon bölümü 3 yabancı dil bilen görevlilerden oluşmuştur ve resepsiyon 24 saat açıktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kıyı Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?