Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Kydonia Hotel Manzaralı geniş teras ve kafeterya kydonia hotelkydonia televiyon klima buzdolaplı odası ayvalık hotelkydonia hotel teras manzarası camii ve ayvalıkdenize yakın mesafe manzaralı kydonia ayvalık hotelayvalık kydonia yatak odası çiçekli yatak kırmızı çarşafaile odası kydonia hotel sade tasarım

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Otel

Kapasite

9 Oda 30 Yatak

Kydonia Hotel

Kydonia otel, her yıl yüzlerce yabancı ve yerli turisti ağırlamaktadır. Fiyatının uygun olması da, tercih sebepleri arasındadır. Tarihi bir yapısı vardır ve kültür mirası ögelerin bulunduğu bir dekora sahiptir. Araçlı aileler için, alt tarafta otopark hizmeti de bulunur.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelJinan Berk Hotel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri Ve Konumu

Kydonia Hotel, Ayvalık ilçesinin en sakin ve sessiz alanı içerisinde kurulmuş huzurlu bir hoteldir. En üst kısmında bulunan terası, tüm Ayvalık ilçesini ayaklar altına sermektedir. Ayvalık plajına yakın olması da, ayrı bir avantajıdır. Otel odaları içerisinde, klima, mini buzdolabı ve televizyonlar mevcuttur. Kabalık ailelere ve çiftlere göre ayrı odalar bulunur.

Odaların bakımı ve temizliği her günün sonunda yapılır. Kahvaltı hizmetleri, otelin en üst katında bulunan terasta gerçekleşir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Kydonia Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?