Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Lacivert Otel pansiyon lacivert aile odasıotel lacivert mavi duvarlı cafeotel lacivert iki kişilik odaotel laciver ayvalık yemek salonu cafelacivert pansiyon çift yatak odasıhotel lacivert banyo klozetayvalık lacivert otel açık hava cafe

Bölge

Ayvalık

Mevki

Çamlık

Statü

Otel

Kapasite

15 Oda 45 Yatak

Lacivert Otel

Ayvalık Çamlık mevkiinde konumlanan Lacivert Otel, bulunduğu konumda büyük bir bahçeye sahip olmasının yanında plaja ve denize sıfır konumundadır. Bahçesindeki çeşitli ağaçların gölgelediği yerlerde masalara oturup açık havanın keyfini sürebilir veya çimenlerin serinliğini hissetmek için temiz bahçede istediğiniz yere oturabilirsiniz.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelMavi Pansiyon
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Çamlık Lacivert Otel Oda Özellikleri

Lacivert Otel toplamda 15 adet odaya sahip otelimizin odaları deniz veya bahçe manzaralıdır. Odaların çoğu 2 kişilik olmak üzere 6 kişiye kadar çıkabilen kapasiteye sahip odalar mevcuttur. Odaların tasarımında sadelik esas alınıp karmaşıklıktan uzak durulmuştur. Tüm odalarda klima, televizyon, 7/24 sıcak su hizmeti, temiz havlu ve temizlik malzemeleri bulunmaktadır.

Ayvalık Lacivert Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Lacivert Pansiyonu biri açık hava biri kapalı alan olmak üzere 2 adet cafe’ye sahiptir. Bu cafe’lerde kışın serpme kahvaltı yazın ise açık büfe kahvaltı servisleri verilmektedir. Ayrıca gün içerisinde konuklara sıcak – soğuk içecek servisleriyle birlikte aperatif yiyeceklerde servis ediliyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Lacivert Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?