Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Lusin Butik Otel tekli yatak lusin butik hootel morpembe koltuklu oturma odası işlemeli masa Lusin otelLusin butik büyük yatak odası kırmızı koltuk ve yataklusin banyo duşa kabin lavabo butik otelklimalı zeytin yeşili yastık beyaz yatak ayvalık lusin hotelButik hotel ayvalık aile odası mor yastıklar yüksek ışıkbordo yatak beyaz yatak odası otel lusinayvalık lusin butik ıotel lobi resepsiyon bekleme odası

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

6 Oda 15 Yatak

Lusin Butik Otel

Lusin Butik Otel, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan ve dağ manzarasına sahip bir oteldir. Ayvalık ilçe merkezine ve plaja yürüme mesafesindedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKydonia Hotel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Butik otel odaları içerisinde, 24 saat wifi, sıcak su, saç kurutma makinesi, klima ve televizyon mevcuttur. Ayrıca süit odalar ve aile odaları da bulunur. Fiyatının uygun olması da, ayrı bir avantajdır.

24 saat boyunca resepsiyon hizmeti ve her gün temizlik hizmeti verilir. Otelin arka kısmında ise otopark bulunur ve otel konuklarına aittir. Otelin en üst katında bulunan terasında, kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Doğa ile iç içe olan bu Ayvalık otel, konuklarını beklemektedir. Üstelik hava alanına ve Behramkale’ye yaklaşık 40 kilometre uzaklıktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Lusin Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?