Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Marjolaine Hotel pansiyon marjolaine yatak odası aile için bembeyaz tasarımotel marjolaine ayvalık iki kişilik yatak odası perdeotel marjolaine aile odası köşeden çekimmarjolaine konaklama banyo havlularmarjolaine hotel geniş teras tahta rahat oturaklarhotel marjolaine oturma odası tablolarayvalık marjolaine yemek salonu akşam yemeğiayvalık marjolaine otel yatak odası ışıkladırma

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

10 Oda 20 Yatak

Marjolaine Hotel

Marjolaine Ayvalık, 100 yıllık tarihi yapısı ve 10 konforlu odası ile hizmete açılmıştır. Otelin eski ismi Mercan Köşk`tür. Fakat aynı kişiye aittir yalnızca isim değişikliğine gidilmiştir. Odalar içerisinde, kablosuz internet, televizyon, 24 saat sıcak su ve mini buzdolabı vardır. Ayrıca resepsiyon da günün her saati açıktır. Otel baştan aşağıya kadar, kültür ögeleri ile dizayn edilmiştir. Oda fiyatlarına kahvaltı da dahildir. Buna ek olarak aileler için tasarlanmış 3 adet odası da vardır. Odaların hepsi geniş ve rahattır. Denize 0 olmasından dolayı, tercih edilen Ayvalık otel grubu içerisinde yer alır. Otel plaja çok yakın bir konumdadır. Ve plajda her gün bazı etkinlikler düzenlenmektedir. Plajdan kalkan tekne turları ve yatlar mevcuttur. Bu turlar ile Ayvalık çevresindeki adalar gezilebilir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelLimon Ağacı Pansiyon
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otele Ulaşım

Otel, Cunda Adası`na 4 km, Sarımsaklı`ya 5 km ve Ayvalık otogarına 2 km mesafededir. Şehir merkezinde olmasından dolayı, tüm cafelere ve restoranlara yakındır. Otel müşterilerine ait, otopark da vardır. Otel fiyatları oldukça uygundur ve rahatlıkla gelinebilir. Özellikle, Ayvalık ve çevresi gezilmek isteniyor ise, tercih edilmesi gereken oteldir. Odalar hijyeniktir ve güler yüzlü çalışanlar otel içerisinde bulunur. Plaj ve çevresinde su sporlarına katılma imkanı vardır. Bu alanlara, otel çalışanları yönlendirir ve günün güzel geçmesi sağlanır. Otel, deniz ve doğayı birleştiren bir yapıttır. Arka tarafta dağlar, ön kısımda ise Ege Denizi kucak açar.

Bu sayfada yer alan bilgiler Marjolaine Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?