Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Mavi Pansiyon pansiyon mavi iki kişilik odapansiyon mavi bahçe avlu hamakmavi pansiyon oturma odasımavi otel bahçe oturma grubuçamlık mavi pansiyon yatak odası

Bölge

Ayvalık

Mevki

Çamlık

Statü

Otel

Kapasite

10 Oda 24 Yatak

Mavi Pansiyon

Mavi Pansiyon’un hizmet verdiği bina 1950 yılında inşa edilmiştir. Daha sonra 2005 yılında yapılan restorasyon ile Mavi Pansiyon halini almıştır. Tarihi ve kültürel özellikleri üzerinde barındıran Mavi Pansiyon’un sahip olduğu bahçeyi görünce inanamayacaksınız. Geniş mi geniş bahçesinde çam ağaçları, zeytin ağaçları, dört asma, nar, ayva, elma, karadut, armut şeftali, kayısı gibi say say bitmez bir sürü ağaç bulunuyor. Doğayı ayaklarınıza getiren Mavi Pansiyon, huzurun ve sessizliğin sembolü haline geliyor. Ayrıca denize yakın mesafede bulunuyor ve özel plajıda bulunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKaramela Butik Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık Mavi Pansiyon Oda Özellikleri

Mavi Pansiyon’un çeşitli isimlerde olan odalar mevcut, neredeyse her odanın kendine ait bir ismi var. En alt kattaki Salkım odası 4 kişilik, Zeytin odası 3 kişilik, orta kattaki İmbat ve Bulut odası 2 kişilik, hemen karşılarındaki Günbatımı ve Deniz odaları ise 3 kişiliktir. En üst katta üç kişilik Keyif odası ve iki kişilik İncir ve Poyraz odaları dışında bir de geniş bir teras bulunuyor. Terasta gün batımının kızıllığını tüm ihtişamıyla çam ağaçlarının üzerinden göreceksiniz.

Çamlık Mavi Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Mavi Pansiyon’un konuklarına ücretsiz sunduğu ve bahçesinde özel ve doğal olarak yetiştirdiği çeşitli sebzelerle hazırladığı köy kahvaltısı güne keyifli başlamanızı sağlayacak. Gün içerisinde istediğiniz zaman bir şeyler atıştırabilmeniz de mümkün oluyor. Ayrıca 5 çayına özel pasta, börek ve çörek servisi de yapılıyor. Otelde ekstra olarak alkol servisi de bulunmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?