Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Mulka Hotel Hotel Ayvalık mulka aile odası sarı perdeHotel Mulka çift odasıMulka ayvalık otel çitf odası komidin ve aynalıMulka Otel 3 kişilik odaMulka Hotel Ayvalık iki kişilik beyaz odaHotel Mulka Restaurant girişiOtel Mulka Kafeterya Restoran

Bölge

Ayvalık

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

49 Oda 100 Yatak

Mulka Hotel

Ayvalık’ın en göz dolduran ve oksijeninin bol olduğu yerde konumlanan Mulka Hotel, kendini sadece konuklarına adamış tecrübeli ve profesyonel ekibiyle hizmet veriyor. Daha önce hiçbir yerde yaşamadığınız bu deneyimi Mulka Otel sizlere sunuyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAyvalık Maya Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Mulka Hotel’de havuz bar, özel plaj, otopark servisi, özel havuz, çamaşır yıkama servisi, TV kafeterya gibi ekstra özellikler göz doldurmaya yetiyor.

Oda Özellikleri

Mulka Otel, toplamda 50 oda ve 120 kişilik kapasiteye sahiptir. Otel odaları çift odası, iki kişilik oda ve üç kişilik odalar halinde düzenlenmiştir. Odaların hepsi manzaralı balkonlara sahip olup, denizin veya dağların verdiği huzuru içinizde hissedeceğiniz bir görsel zenginliği bulunduruyor. Odaların hepsinde banyo, televizyon, ücretsiz Wifi, müzik yayını, halı kaplama, oda servisi, balkon, 24 saat sıcak su ve klima’ya sahiptir.

Ne Yenir Ne İçilir?

Mulka Hotel’in kendi bünyesinde çalıştırdığı profesyonel şef ve garsonlarla dolu restoranında açık büfe yemekler servis ediliyor. Otel’de sabah kahvaltısı için de açık büfe kahvaltılıklar sayesinde huzurlu ve sakin sabahlar sizi karşılayacak. Akşam yemeklerini havuz başında veya denizin muhteşem manzarası eşliğinde keyif yaparak yiyebilirsiniz.

Otel Ulaşımı

Mulka Otel, konuklarının isteği dahilinde özel servis ile otele kadar sizi götürmesi mümkün. Eğer istemezseniz belediyenin halk otobüsleriyle otelin oldukça yakın bir konumuna kadar gelebilir veya taksi tutabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Mulka Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?