Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Mutlu Köy Nostaljik Butik Otel yüzme havuzu nostalji köy büyük genişnostalji mutlu köy otel deve kafesköy kahvaltısı mutlu köy otelayvalık mutlu köy hayvanat deve kuşuMutlu köy tahta çit tahta doğal evAyvalık mutlu otel nostalji köy çömlek nehirçocuk eğlence parkı şişme park mutlu köyAyvalık nostalji köy otel bahçesi şezlonk kafeterya

Puanlama

Mevki

Mutlu Köy

Statü

Butik Otel

Kapasite

11 Oda 44 Yatak

Mutlu Köy Nostaljik Butik Otel

Balıkesir`in incisi Ayvalık `ta yer alan Mutlu Köy Nostalji Butik Otel, taş konak evleri ve ahşap kaplama evleri ile size nostaljik bir konaklama imkanı sağlamaktadır. Otel, yüzme havuzu, fitness, canlı müzik anlayışının yanında sizlere sağlamış olduğu binek at turları, doğa yürüyüşleri, mangal yapma imkanıyla beklenenin üzerinde bir tatil keyfini sizlere sunmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelMadra House
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık Çevresi

Ayvalık eşsiz doğasıyla bölgenin en gözde tatil beldelerinden biridir. Ayvalık otelleri de hem deniz turizmi hem de doğal çevre turizmiyle kaliteli hizmet anlayışını kendilerine amaç edinmişlerdir. Her bütçeye uygun tatil imkanın olduğu Ayvalık pansiyon konaklama imkanı açısından da çok zengindir. Bölgenin yapısı, temiz havası, zeytinlikler, manzarası sizi buraya getirecek cazip avantajlardan sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Ayvalık`ta bulunan yel değirmeni ve etrafındaki taş yapılar size tarihi bir hava sunacaktır. Alibey Adası olarak da bilinen Cunda Adası da Ayvalık`ta bulunmaktadır. Sokak sokak taş evler arasında dolaşabileceğiniz çok sayıda kilise ve manastırı içerisinde bulunduran Cunda Adası`nda sizi kültürel bir tura sürükleyecektir. Mutlu Köy Nostalji Butik Otel, doğa ve nostaljinin buluştuğu noktada sizlere keyifli bir tatil sunacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Mutlu Köy Nostaljik Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?