Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Narhanım Konağı Butik Pansiyon narhanım yatak odası siyah turuncu kapınarhanım konağı desenli yatak odasıNarhanım banyo klozet havlu ve banyo malzemeleriBanyo ayna lavabo banyo malzemeleri narhanım konağıayvalık sineklikli yatak odasıayvalık narhanım lcd ekranlı odaayvalık konak narhanım oturma odası kahverengi koltuk

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Pansiyon

Kapasite

4 Oda 12 Yatak

Narhanım Konağı Butik Pansiyon

Nurhanım konağı Ayvalık ilçesinde bulunan en eski pansiyonlar arasındadır. Tarihten günümüze kadar ulaşan 135 yıllık bir Rum evinin restorasyon edilmiş halidir. Pansiyon içerisinde, 4 adet oda bulunur. Ayrıca balayı odası, aile odası ve çift kişilik odalar olmak üzere 2 kısıma ayrılmıştır. Butik pansiyon içerisinde, televizyon, klima, minibar, saç kurutma makinesi, özel banyo ve 24 saat wifi hizmeti vardır. Otelin fiyatının uygun olması da, ayrı bir avantajdır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Nurhanım Konağı, Cunda`ya 8 kilometre ve Sarımsaklı ‘ya 5 kilometre mesafededir. Ayvalık ilçesinde, tarihi bir alan içerisindedir ve plaja çok yakındır. Otopark hizmeti ve gün boyu resepsiyon hizmeti de mevcuttur. Ayvalık pansiyon içinde serpme kahvaltı hizmeti de verilir ve bu kahvaltıda 20 çeşit farklı yiyecek bulunur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Narhanım Konağı Butik Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?