Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Özen Pansiyon Özen pansiyon sahil şemsiye şezlongÖzen hotel altınova iki kişilik oda gardolapOtel özen üç kişilik oda tekli yatakOtel özen altınova iskele yeşil halıHotel özen pansiyon çift odasıHotel özen altınova iskele masalarıAltınvova özen balkon masa grubuOtel altınova özen ortak mutfakAltınova pansiyon özen banyo klozet lavabo

Puanlama

Mevki

Altınova

Statü

Pansiyon

Kapasite

10 Oda 30 Yatak

Özen Pansiyon

Ayvalık’ın eşsiz bölgelerinden biri olan Altınova’da özellikle sessiz, huzurlu ve sakin bir tatil geçirmek isteyen tatil severler için hizmet veriyor. Özen Pansiyon, 2006’dan beri Altınova’da konumlanarak denize sıfır konumunda olup pansiyona özel plajıyla göz dolduruyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelMulka Hotel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Özen Pansiyon 2006’dan beri Ayvalık Altınova’da hizmet vermektedir. Pansiyonun konumu denize ve plaja sıfır olup, plajı kendine özeldir ve iskelesi de bulunmaktadır. Beach Club Adı verilmiş olan bu iskelede dört bir tarafınız deniz ile çevrilmişken masalarda oturup denizin keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Oda Özellikleri

Özen Pansiyon, iki adet apart şeklinde 1+1 odalara sahip. Bu odalarda iki ve üç kişiye kadar konaklayabilmeniz mümkün. Her odanın kendine özel kliması, LCD TV’si bulunuyor.

Ne Yenir Ne İçilir?

Özen Pansiyonun bünyesinde toplam 2 adet ortak mutfak bulunmaktadır. Bu mutfaklarda istediğiniz şeyi yapıp yiyebilir veya pansiyonun kafeteryasında bir şeyler atıştırmanız mümkün.

Pansiyon Konumu

Özen Pansiyon, Ayvalık’ın Altınova bölgesinde konumlanıyor. Pansiyonun konumunda uzun mu uzun kumsal, plaj bulunuyor ve pansiyon denize sıfır konumuyla göz dolduruyor.

Pansiyona Ulaşım

Ayvalık’tan Altınova’ya ulaşım oldukça kolaydır. Ayvalık’ın toplu taşıma araçları her 15 dakikada bir Altınova’ya yolcu taşımaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Özen Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?