Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Papazın Konağı papazın konağı mutfak ve yemek odası oturma odasıpapazın konağı hotel oturma odası plazma tv kültürek koltuklarkonak papaz koridoru turuncu renkAyvalık papazın konağı yemek odası yemekhane altın rengi çarşafAyvalık papaz hotel pembe yataklı yatak odası

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Butik Otel

Kapasite

8 Oda 22 Yatak

Papazın Konağı

Papazın Konağı, eşsiz coğrafyasıyla size tatil imkanı sunan, Akdeniz`den sonra en çok tercih edilen Ayvalık da bulunuyor. Butik otel tarzında sıcak bir ortam, ahşap ve tarihi görünüme sahip ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelNilüfer Butik Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık`ta Tatil

Ayvalık otel bakımından çok zengin bir yapıya sahip tatil beldelerindendir. Ulaşımının kolay olması nedeniyle insanlar hafta sonu kaçamaklarında tercih etmektedir. Temiz havası ve doğasıyla herkesi hayran bırakır. Yel değirmeni ve çevre mimarisi sayesinde yalnızca deniz turizmi değil kültürel turizmde de tercih sebebidir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Papazın Konağı hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?