Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Park Orman Apart Otel sarımsaklı orman apart otelpark orman otel kafeteryapark orman apart plaj sahilotel park orman sabah kahvaltısıotel orman park sahil deniz manzaraapart otel park orman yatak odası

Puanlama

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

Park Orman Apart Otel

Otel Hakkında

Otelde her odada ütü, televizyon, balkon, mini bar bulunuyor, mini bar haricinde diğer hizmetler ücretsiz olarak kullanıma açılıyor. Sabahları otel civarındaki temiz havadan faydalanmak adına koşu gruplarına katılabilir, plajda oynanan yarışmalarda boy gösterebilirsiniz. Ayrıca Ayvalık Otellerinin bir çoğunda olmayan yegane hizmet, Park Orman Apart Otel’de mevcut hale geliyor. Evcil hayvanları otele getirme serbestliği tanıyan otel yönetimi, ayrıca otelin birçok köşesinde hayvan sahipleri için kolaylıklar sağlıyor.

Tekne Gezileri

Otelin gösterişli bir tasarımı yok, ayrıca otel bahçesinde kamp da yapılabiliyor. Plaj kısmında tekne gezileri düzenleniyor ve bu aktiviteler tarihleri ile beraber otelin duyuru panosuna asılıyor. Doğa ile iç içe olmak isteyenler nezih bir tatil için burayı tercih edebilirler.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelYasmin Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sarımsaklı, Ayvalık civarında bulunan Park Orman Apart Otel, yaz aylarının gelmesiyle beraber tatilcilik faaliyetlerine hız kazandırmış durumda. Kazdağları, Balıkesir, Edremit, Cunda gibi meşhur tatil beldelerinden ziyaretçi çeken ve uzun süre tatil yapmak isteyenler için birçok imkan sunan Park Orman Apart Otel dağ manzarası ile ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Park Orman Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?