Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Ayvalık’ta gece vakti gün batımı eşliğinde muazzam lezzetli, günlük olarak gelen deniz mamüllerinin tadıyla keyfinize keyif katacaksınız.

Rakı Balık Ayvalık

Rakı Balık Ayvalık

Bu Yaz Tatilinde Kazdağları’ndayız

Dünyanın en güzel doğasına ve güzel denizine sahip Ege, her yıl yerli yabancı binlerce turisti kendine çekiyor. Siz de bu sene Ege bölgesinde tatil yapmak isterseniz, rotanızı Balıkesir/ Kazdağları yönüne çevirmenizi tavsiye ederiz. Orada pek çok seçenek içerisinde, mutlaka sizi de cezbedecek bir tatil bölgesi bulacaksınız.

Ayvalık

Balıkesir denir de Ayvalık anlatılmadan geçilir mi. Bölgede yazları kaz dağı yönünden esen ılık meltemler, sıcaktan hoşlanmayan tatilcileri bile cezbediyor. Huzurlu bir yaz tatili geçirmek isteyenler Ayvalık’a gidebilir. Konaklamalarını ise mu

Altınoluk

Balıkesir’in Edremit beldesine bağlı Altınoluk adeta bir turist çekim merkezidir. Eşsiz doğası, temiz denizi ve bol oksijenli havası ile deniz -kum-güneş tatili için ideal olan bölge ayrıca kentsel sit alanı ilan edilmiştir. Altınoluk sınırları içerisinde bulunan Antandros Antik Kenti ile kültür turizmine de katkı sağlar. Pansiyon ve otelleriyle her kesim ve her bütçeye hitap eden konaklama imkanları sunan Altınoluk favori tatil bölgelerinizden olmaya aday.

Güre

Yine Edremit’e bağlı olan bu mahalle, Kazdağları’nın eteklerinde tam bir oksijen deposudur. Ege bölgesine kıyısı olan bu bölge deniz turizmi ile öne çıksa da doğal kaynak suları ve kaplıcaları sayesinde sağlık turizmi ile de biliniyor. Güre de konaklayacak misafirlere sahildeki oteller farklı alternatifler sunuyor.

hteşem Ayvalık otelleri ile konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilir. Denize girmek için sarımsaklı plajını seçebilir, kendinizi kızgın kumlardan Ege’nin serin sularına bırakabilirsiniz. Unutmadan, bu konaklamanız sırasında beldeye bağlı Cunda adasını ziyaret etmek de iyi bir fikir olabilir

Akçay

Türkiye’nin en eski turizm alanlarından biri olması nedeniyle, genellikle emekli insanların ikamet ettiği Akçay, sessiz sakin bir tatil arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Sahil boyu uzanan çay bahçeleri akşam gezmelerinizin durakları olurken, kıyı şeridindeki oteller ve bungalovlar sizi seçim yaparken bir hayli zorlayacaktır.

Paylaşmak İster Misiniz?

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?