Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Saatli Konak Saatli pansiyon konak yatak odası koyu kırmızı kaplamaSaatli butik otel en büyük oda beyaz yataklarpansiyon saatli konak manzaralı çift kişilik oda güneş ışığıbutik otel Saatli çiçek desenli oda ahşap parkelerAyvalık saatli konaklama yatak odası manzaralı güneş alıyor

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

4 Oda 10 Yatak

Saatli Konak

Saatli konak, 135 yıllık tarihi bir taş üzerine kurulmuş olan en eski Ayvalık otelleri arasındadır. Adını arka sokağındaki Saatli Camii`den almaktadır. Binası eskilere dayanmakla beraber sağlamlığını halâ korumaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelBacacan Hotel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Özellikleri

Otel içinde 4 adet oda ve 10 yatak kapasitesi vardır. Odaların içerisinde, televizyon, ücretsiz wifi, sıcak su, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve klima vardır. Tarih ile iç içe olan ve kültürel ögelerin bulunduğu bir oteldir. Sarımsaklıya ve Cundaya çok yakındır.

Ayrıca Ayvalık plajına olan mesafesi çok kısadır. Ayvalık otel çevresinde, birçok lezzete ev sahipliği yapan lokanta ve restoran bulunur. Otele 20 metre mesafede otopark da bulunur. Özellikle, kalabalık olan aileler için hizmete açılmış olan bir oteldir. Otel binasının da taştan yapılmış olması, 24 saat serin kalmasına neden olmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Saatli Konak hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?