Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Sadri Aile Pansiyonu Sadri aile pansiyonu yemek odası yemekhane kafeteryasadri aile hotel bahçe masalar lcd ekranklimalı yatak odası turkuaz ayvalık sadri aileAyvalık sadri motel yatak odası beyaz sade tasarımayvalık sadri aile odası turkuaz yatakAyvalık sadri aile konaklama teras manzarasıayvalık hotel sadri kahvaltı masası menüaile sadri pansiyon banyo siyah fayans

Bölge

Ayvalık

Mevki

Ayvalık Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

7 Oda 21 Yatak

Sadri Aile Pansiyonu

Ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayvalık, tatil için tercih edilen önemli yerlerdendir. Tarih boyunca birçok uygarlık tarafından tercih edildiğinden dolayı, tarihi yapısı da turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu bölgede bulunan ve ev konforu ile misafirlerini ağırlayan turistik tesislerin içerisinde yer alan Sadri Aile Pansiyonu, güler yüzlü çalışanları ile tatilinizi daha da güzelleştirmek için hizmet vermektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelPapazın Konağı
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Ayvalık pansiyon ve turistik tesisleri içerisinde ağırlıklı olarak tercih edilen butik pansiyonlar, hem maliyeti açısından hem de misafirlerini evindeymiş gibi hissettirmesinden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayvalık’ın merkezinde yer alan, hijyene önem veren ve oda kahvaltı sisteminde hizmet sunan Sadri aile pansiyonu, butik pansiyon kategorisinde yer almaktadır. Şehir merkezi girişinde yer alması nedeni ile denize ve alışveriş alanlarına rahatlıkla yürünebilecek mesafede bulunmaktadır.

Ayvalık otelleri verdikleri kaliteli hizmet ve özellikle tamamı ile organik köy kahvaltılarıyla meşhurdur. Turistlerin mutlaka Ayvalık’a özgü olan zeytin ve zeytinyağını tatması önerilmektedir. Müstakil bahçe içerisinde yer alan doğa – deniz manzaralı odalarıyla Sadri Aile Pansiyonu, Cunda adasına 1 km uzaklıktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Sadri Aile Pansiyonu hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?