Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Safa Motel Konukevi safa motel açık büfe servisSafa Konukevi plajı ve deniziKonukevi Safa akşam yemeği günbatımıAltınova Safa Motel yüzme havuzuMotel safa iki kişilik oda kırmızıhotel safa çift yatağı odasıOtel safa altınova aile yatak odasımotel safa bar10 hizmeti

Bölge

Ayvalık

Mevki

Altınova

Statü

Motel

Kapasite

30 Oda 65 Yatak

Safa Motel Konukevi

Safa Motel Konukevi, Balıkesir’in ilçesi olan Ayvalık’ın Altınova bölgesinde konumlanıyor. Safa Motel, ailenizle geçirmek isteyeceğiniz rüya gibi bir tatil için tam da yeri. Tecrübeli ekibi ve kadrosuyla size huzur ve sakinlik garantisi vererek hizmet ediyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel Hakkında

Safa Motel Konukevi, Altınova’da denize sıfır konumuyla gözleri dolduruyor. Motel’in aynı zamanda kendi yüzme havuzu hatta olimpik yüzme havuzu dahi bulunmaktadır. Motel’in bünyesine ait şezlongları ücretsiz şekilde kullanıp güneşlenebilmeniz mümkün.

Safa Motel Konukevi siz müşterilere kendi özel parkını sunmaktan gurur duyuyor. Motel’e aracınızla gelip ücretsiz şekilde park edebilirsiniz.

Eğer ailenizle birlikte tatile çıkacaksanız Safa Motel Konukevi tamda yeri çünkü 0-3 yaş aralığındaki çocuklara konaklama ücretsiz, 3-10 yaş aralığına ise yarı yarıya indirimli olarak hizmet veriyor.

Otel’de Ne Yenir Ne İçilir?

Safa Motel Konukevi’nin kendi bünyesinde çalıştırdığı Safa Et & Balık Restaurant ile denizin muhteşem esintisine ve günbatımının eşsiz görselliğine şahit olarak akşam yemeğinizin tadına varacaksınız. Sabahları ise açık hava da, denizin serinliği eşliğinde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Oda Özellikleri

Safa Motel Konukevi’nde her tatil severe özel oda bulunmaktadır. Motel’de tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalar bulunmaktadır. Her odada ki imkânlar aynı olmak üzere şu şekildedir: Televizyon, kalorifer – klima, ücretsizi Wifi, Havuz, 24 saat sıcak su, otopark, BAR10 Ayvalık, Kahvaltı – Akşam Yemeği, Et & Balık Restaurant.

Bu sayfada yer alan bilgiler Safa Motel Konukevi hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?