Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Seda Hotel Seda Hotel iki kişilik arkadaş odasıSeda Hotel aile odasıHotel ayvalık seda çift odası televizyonluHotel Seda tek kişilik yatakAyvalık seda pansiyon üç kişilik odaAyvalık hotel seda aile odası gardolap aynalı masaseda hotel camlı duşa kabin banyoAyvalık seda otel kafeterya yemekhaneAyvalık seda hotel cafe dinlenme alanı

Bölge

Ayvalık

Mevki

Sarımsaklı Merkez

Statü

Otel

Kapasite

22 Oda 55 Yatak

Seda Hotel

“Bir otelden daha çok, evinizdeki rahatlığı yaşayacağınız, şirin ve samimi bulacağınız ve doyasıya keyfini çıkaracağınız bir mekândır.” Sloganıyla her şeyi yeterince açıklayan bir yapıya sahip Seda Hotel, tecrübeli ekibi ve yönetimiyle size tatil keyfinden daha fazlasını vermeye hazır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAltın Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Oda Özellikleri

Seda Hotel 21 oda, 1 suit ile toplam 75 kişilik kapasite ile hizmet vermektedir. Odalar iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olabiliyor. Odalardan denizin muhteşem enginliğine şahit olmanız mümkün. Odaların her birinde klima, televizyon, telefon, balkon, sürekli sıcak su ve oda servisi hizmetleri veriliyor. Seda Hotel’de ki bütün oda tipleri konukların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Otel Konumu

Seda Hotel, Balıkesir’in ilçesi olan Ayvalık’ın Sarımsaklı beldesinde konumlanıyor. Sarımsaklı plajıyla yan yana olan Otel çarşıya da yürüme mesafesindedir.

Ne Yenir Ne İçilir?

Seda Hotel, Sarımsaklı plajının hemen önüne bakan bir kafeteryaya sahip. Bu kafeteryada ister kahvaltınızı yapın ister akşam yemeğinizin tadına bakın.

Bu sayfada yer alan bilgiler Seda Hotel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?