Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Silva Butik Otel silva hotel banyo duşakabinsilva butik otel çift kişilik odasilva butik hotel resepsiyon hizmetiotel silva restoranotel silva butik iki kişilik odaayavlık silva butik otel yemek salonu

Bölge

Ayvalık

Mevki

Çamlık

Statü

Butik Otel

Kapasite

7 Oda 14 Yatak

Silva Butik Otel

Silva Butik Otel, Ayvalık Çamlık mevkiinde konumlanmıştır. Doğanın ve tabiatın içerisinde, temiz havasıyla içinizi ferahlatan ve ulaşım kolaylığı sayesinde kolay bulup, varabileceğiniz bir oteldir. Otelin 150 metre ilerisinde bulunan Paşalimanı İskelesi’inde su keyfini çıkarabileceğiniz gibi bu iskelede balık tutma keyfinide sürebilmeniz mümkün oluyor.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Ayvalık Silva Butik Otel Oda Özellikleri

Silva Butik Otel toplamda 7 adet odaya sahip olup 14 kişi kapasitesiyle hizmet vermektedir. Otelin odalarının hepsi iki kişiliktir. Odaların hepsinde balkon, klima, uydu yayınlı televizyon, eşya dolabı, banyo, tuvalet ve aynalı şifonyer gibi özellikler bulunmaktadır.

Çamlık Silva Butik Pansiyon Ne Yenir Ne İçilir?

Silva Butik Pansiyon’da Ege mutfağının izlerini taşıyan bir çok yemek ve kahvaltı ürünleriyle karşılaşabilirsiniz. Sabahları kahvaltı servisi veren otel isteğe bağlı geç kahvaltı servisi de vermektedir. Otelin bünyesinde bulunan restoranda isteğe bağlı olarak profesyonel ve tecrübeli şeflerin ellerinden çıkan lezzetli yemekleri öğlen ve akşam vaktinde yiyebilmeniz mümkündür.

Bu sayfada yer alan bilgiler Silva Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?