Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Sualtı Butik Otel yeşil yatak odası sualtı butik otelsualtı teras manzaralı küçükköy otelsualtı butik banyo turuncu klozetSualtı Butik banyo lavabo duşa kabinpembe yatak odası klimalı ve led tvpembe yatak odası beyaz badana lcd ekran ayvalık küçükköyküçükköy su altı otel lobi sarı koltuklarkırmızı ve beyaz koltuklar cam masa bahçe sualtıkahverengi yatak üç kişilik hotel sualtı butik

Bölge

Ayvalık

Mevki

Küçükköy

Statü

Butik Otel

Kapasite

11 Oda 35 Yatak

Sualtı Butik Otel

Konumu itibariyle Sarımsaklı plajına yaklaşık olarak 1,5 kilometre, Cunda adasına 2 kilometre ve şehrin merkezine 1,5 kilometre mesafede yer alan Sualtı Butik Otel, ekonomik fiyatlı Ayvalık butik otel seçeneklerinden bir tanesidir. Küçükköy mevkinde yer alan otel, konaklama açısından oldukça uygundur.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelOrchis Butik Otel
Sonraki Otel »Kapri Konak Otel
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sualtı Butik Otel Özellikleri

Her bir odası farklı, toplam 11 odadan oluşan Sualtı Butik Otel, Ayvalık otelleri arasında büyük ilgi görmektedir. Oda olarak otelde; pembe yassı solucan oda, çatı katı oda, kırmızı mercan oda, mor deniz tavşanı oda, yeşil gün balığı oda, sarı anemon balığı oda ve mavi cerrah balığı oda seçenekleri yer almaktadır. Her biri farklı bir şekilde dekore edilmiş olan odaların hepsinde televizyon, klima, telefon, uydu sistemi, banyo, tuvalet, saç kurutma makinesi ve 24 saat boyunca sıcak su bulunmaktadır.

Sualtı Butik Otel Aktiviteleri

Sualtı Butik otelde konakladığınız takdirde, Ayvalık çevresinde düzenlenen VIP turlara katılabilirsiniz. Bunun dışında avcılık turları, dalış turları, olta balıkçılığı ve tekne turları aktivitelerinde yer alabilirsiniz. Bölgede bulunan doğal güzellikleri seyredebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Sualtı Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?